O Klubie

Ambed Gym&Fitness to nie tylko siłownia. Nasz klub to miejsce w którym zarazisz się pozytywną energią, spalisz mnóstwo kalorii i rozwiniesz swoją pasję. U nas każdy znajdzie coś dla siebie. Nieustannie poszerzająca swoją wiedzę kadra trenerska zadba o Twoje zdrowie i samopoczucie. Kolejne kursy pozwalają nam wprowadzać nowe zajęcia by nieustannie Was zaskakiwać.

Zachęcamy do treningów sam na sam z trenerem personalnym na sali siłowej /sali fitness co pozwoli osiągnąć jeszcze lepsze efekty lub jeśli wolisz możesz skorzystać z szerokiej gamy zajęć grupowych. W Naszej ofercie są zajęcia na trampolinach, pole dance, smukła sylwetka, wake up trening, trening obwodowy, brazylijskie pośladki, mega spalanie, płaski brzuch, zajęcia dla osób 50+, oraz joga dla każdego. Po treningu zapraszamy do sauny gdzie możesz się zregenerować.

Wszystkie zajęcia i treningi przeprowadzamy na sprzęcie profesjonalnym wysokiej jakości. W każdej chwili o pomoc możesz poprosić wykwalifikowanego trenera, który służy swoją pomocą.