Nasza kadra

ANETA BEDNARCZYK Od młodych lat związana z tańcem oraz sportem. Instruktor Jumping Fitness. Zajęcia prowadzi od ponad 2 lat. Aktywna mama, która swoją pozytywną energię i entuzjazm przenosi na zajęcia na trampolinach. Manager siłowni.

MICHAŁ BEDNARCZYK Swoją przygodę sportową rozpoczął w klubie tenisa stołowego, zdobywając Mistrzostwa klubowe i szkolne. Jest absolwentem AWF. Posiada uprawnienia trenera personalnego oraz instruktora rekreacji i sportów siłowych, co więcej jest instruktorem bodybuilding , trenerem osób otyłych i z nadwagą, trenerem kobiet w ciąży i po porodzie. Z powodzeniem  ukończył  kurs trenera funkcjonalnego, instruktora jumping fitness a także  trenera  fitball oraz zdrowy kręgosłup. Całe jego życie jest związane ze sportem i aktywnością fizyczną. Zawodowo jest strażakiem w PSP oraz nurkiem. Właściciel siłowni.

MAŁGORZATA JANKOWSKA Instruktorka fitness, która w Naszym klubie prowadzi głównie zajęcia wzmacniające, m.in.: smukła sylwetka czy  brazylijskie pośladki. Dodatkowo jest instruktorem Jump It. Ponadto posiada inne szkolenia i kursy takie jak: Aerobox Instructor, PFS Fit &Easy Ball, Total Body Conditioning. Fitness to jej wielka pasja i forma oderwania się od codzienności - bycia mamą. Stara się, by każdy jej trening był profesjonalny i naładowany duża dawką energii.

KRZYSZTOF MARCINIAK Swoją przygodę ze sportem siłowym rozpocząłem już w szkole podstawowej. Pod opieką starszego brata zacząłem pilnie trenować i słuchać jego wskazówek. Trenowałem bardzo wytrwale i sumiennie a z miesiąca na miesiąc zauważyłem że moje ciało zaczyna nabierać coraz ładniejszych kształtów. I tak przerodziło się to w moją pasje, która trwa do dnia dzisiejszego. Posiadam uprawnienia trenera personalnego. Specjalizacja – trening siłowy. Przez 2 lata trenowałem tajski boks. Pamietaj ! jak wyglądasz tak się czujesz ! Wspólnie osiągniemy wymarzony cel.

ADAM KOZICA Siemanko jestem Adam, najmłodszy trener ekipy z Ambed oraz pasjonat fizjoterapii 💪 Swoją wiedzę opieram na badaniach naukowych oraz najlepszych rozwiązaniach. Raczej wolę luźną atmosferę niż siedzenie w garniturach, swoją drogą trenuje już długo ponad 5 lat. Poza siłownią lubię się dociąć na Sopot i pociągnąć 260kg haha Wpadajcie na trening albo na ploty, strzałka

AGATA SZULC Mama trójki dzieci, ćwicząca Pole Dance od około 4 lat. Początkowo ćwiczyła amatorsko - jako odskocznia od codziennych obowiązków. Od około roku ćwiczenia amatorskie przerodziły się w ćwiczenia zawodowe. W tej chwili ma certyfikat trenera. Pole Dance stał się częścią jej życia i spełnia się w tej roli. Nieustannie rozwija swoją pasję kończąc kursy z najlepszymi trenerami w Polsce.

AGNIESZKA PAŃCZAK Instruktorka jogi (EFIB Poznań). Praktykuje jogę od wielu lat. „Zaraziła mnie tym Mama, która jest nauczycielem jogi z ponad 20letnim doświadczeniem”. Zajęcia opracowuje w sposób łączący najpopularniejsze style jogi: Joga metodą Iyengara, Vinyasa joga, Joga powięziowa. Brała udział w wielu warsztatach m.in. warsztaty dotyczące biomechaniki i anatomii, warsztaty w nurcie jogi Iyengara, Yin Joga czy warsztaty „Unieś się na rękach i znajdź balans”.

MONIKA NOWAK Trener personalny oraz instruktor siłowni. Swoją przygodę rozpoczęłam po urodzeniu pierwszego dziecka. Pokochałam sport siłowy, który odmienił moja sylwetkę i styl życia. Posiadam dodatkowe uprawnienia takie jak : power building, upper body, lower body, trójbój siłowy. Moja praca z klientkami zaowocowała wieloma metamorfozami. Monika swoją pozytywną energią empatią oraz doświadczeniem zaraża do aktywności fizycznej.

ERYK SZYMAŃSKI Eryk Szymański - posiadacz uprawnień trenera personalnego oraz dietetyka. Od najmłodszych lat związany ze sportem. Swoją przygodę rozpoczął od karate, z którym związał się na długie lata, zdobywając medale na licznych zawodach. Następnie zafascynował się trójbojem siłowym i kulturystyką. Jako trener stawia na maksymalizację efektów poprzez indywidualnie dobierany plan treningowy dla każdego podopiecznego, a także korzystanie z najnowszej wiedzy naukowej dot. treningu siłowego.

MARINA LAIKINA Instruktorka gimnastyki napowietrznej, artystka cyrkowa, która ukończyła Rosyjską Szkołę Cyrkową. Mistrzyni Rosji na szarfach z 2014 roku. Półfinalistka 10 edycji programu „Mam Talent”. Swoją przygodę z dziedziną cyrkowa zaczęła w wieku 8 lat. Od tego czasu stało się to jej pasją, której poświęciła większość swojego życia. Swoje doświadczenie zbierała w różnych krajach od wielu artystów cyrkowych, sportowców oraz trenerów.