Nasza kadra

ANETA BEDNARCZYK Od młodych lat związana z tańcem oraz sportem. Instruktor Jumping Fitness. Zajęcia prowadzi od ponad 2 lat. Aktywna mama, która swoją pozytywną energię i entuzjazm przenosi na zajęcia na trampolinach. Manager siłowni.

MICHAŁ BEDNARCZYK Swoją przygodę sportową rozpoczął w klubie tenisa stołowego, zdobywając Mistrzostwa klubowe i szkolne. Jest absolwentem AWF. Posiada uprawnienia trenera personalnego oraz instruktora rekreacji i sportów siłowych, co więcej jest instruktorem bodybuilding , trenerem osób otyłych i z nadwagą, trenerem kobiet w ciąży i po porodzie. Z powodzeniem  ukończył  kurs trenera funkcjonalnego, instruktora jumping fitness a także  trenera  fitball oraz zdrowy kręgosłup. Całe jego życie jest związane ze sportem i aktywnością fizyczną. Zawodowo jest strażakiem w PSP oraz nurkiem. Właściciel siłowni.

MAŁGORZATA JANKOWSKA Instruktorka fitness, która w Naszym klubie prowadzi głównie zajęcia wzmacniające, m.in.: smukła sylwetka czy  brazylijskie pośladki. Dodatkowo jest instruktorem Jump It. Ponadto posiada inne szkolenia i kursy takie jak: Aerobox Instructor, PFS Fit &Easy Ball, Total Body Conditioning. Fitness to jej wielka pasja i forma oderwania się od codzienności - bycia mamą. Stara się, by każdy jej trening był profesjonalny i naładowany duża dawką energii.

KRZYSZTOF MARCINIAK Swoją przygodę ze sportem siłowym rozpocząłem już w szkole podstawowej. Pod opieką starszego brata zacząłem pilnie trenować i słuchać jego wskazówek. Trenowałem bardzo wytrwale i sumiennie a z miesiąca na miesiąc zauważyłem że moje ciało zaczyna nabierać coraz ładniejszych kształtów. I tak przerodziło się to w moją pasje, która trwa do dnia dzisiejszego. Posiadam uprawnienia trenera personalnego. Specjalizacja – trening siłowy. Przez 2 lata trenowałem tajski boks. Pamietaj ! jak wyglądasz tak się czujesz ! Wspólnie osiągniemy wymarzony cel.

ADAM KOZICA Siemanko jestem Adam, najmłodszy trener ekipy z Ambed oraz pasjonat fizjoterapii 💪 Swoją wiedzę opieram na badaniach naukowych oraz najlepszych rozwiązaniach. Raczej wolę luźną atmosferę niż siedzenie w garniturach, swoją drogą trenuje już długo ponad 5 lat. Poza siłownią lubię się dociąć na Sopot i pociągnąć 260kg haha Wpadajcie na trening albo na ploty, strzałka

AGATA SZULC Mama trójki dzieci, ćwicząca Pole Dance od około 4 lat. Początkowo ćwiczyła amatorsko - jako odskocznia od codziennych obowiązków. Od około roku ćwiczenia amatorskie przerodziły się w ćwiczenia zawodowe. W tej chwili ma certyfikat trenera. Pole Dance stał się częścią jej życia i spełnia się w tej roli. Nieustannie rozwija swoją pasję kończąc kursy z najlepszymi trenerami w Polsce.

AGNIESZKA PAŃCZAK Instruktorka jogi (EFIB Poznań). Praktykuje jogę od wielu lat. „Zaraziła mnie tym Mama, która jest nauczycielem jogi z ponad 20letnim doświadczeniem”. Zajęcia opracowuje w sposób łączący najpopularniejsze style jogi: Joga metodą Iyengara, Vinyasa joga, Joga powięziowa. Brała udział w wielu warsztatach m.in. warsztaty dotyczące biomechaniki i anatomii, warsztaty w nurcie jogi Iyengara, Yin Joga czy warsztaty „Unieś się na rękach i znajdź balans”.

MONIKA NOWAK Trener personalny oraz instruktor siłowni. Swoją przygodę rozpoczęłam po urodzeniu pierwszego dziecka. Pokochałam sport siłowy, który odmienił moja sylwetkę i styl życia. Posiadam dodatkowe uprawnienia takie jak : power building, upper body, lower body, trójbój siłowy. Moja praca z klientkami zaowocowała wieloma metamorfozami. Monika swoją pozytywną energią empatią oraz doświadczeniem zaraża do aktywności fizycznej.

MARCIN WRZOSEK Sam już nie pamiętam od kiedy interesuje się sportem, chociaż podobno pamięć mam jak słoń. Fascynacja sportami siłowymi zaczęła się w moim przypadku zaraz po liceum, a więc wieki temu 🙂 i ciągle trwa. Posiadam uprawnienia instruktora kulturystyki, fitness oraz sportów siłowych. Chociaż rzadko się uśmiecham to nie jestem taki zły na jakiego wyglądam 🙂 Ze swojej strony zawsze dołożę wszelkich starań, aby trenujący osiągnął wyznaczony cel.

ERYK SZYMAŃSKI Eryk Szymański - posiadacz uprawnień trenera personalnego oraz dietetyka. Od najmłodszych lat związany ze sportem. Swoją przygodę rozpoczął od karate, z którym związał się na długie lata, zdobywając medale na licznych zawodach. Następnie zafascynował się trójbojem siłowym i kulturystyką. Jako trener stawia na maksymalizację efektów poprzez indywidualnie dobierany plan treningowy dla każdego podopiecznego, a także korzystanie z najnowszej wiedzy naukowej dot. treningu siłowego.

MARINA LAIKINA Instruktorka gimnastyki napowietrznej, artystka cyrkowa, która ukończyła Rosyjską Szkołę Cyrkową. Mistrzyni Rosji na szarfach z 2014 roku. Półfinalistka 10 edycji programu „Mam Talent”. Swoją przygodę z dziedziną cyrkowa zaczęła w wieku 8 lat. Od tego czasu stało się to jej pasją, której poświęciła większość swojego życia. Swoje doświadczenie zbierała w różnych krajach od wielu artystów cyrkowych, sportowców oraz trenerów.